Právě vyšlo:

  
Bloodlines
Richelle Mead

https://www.bloodlinesseries.com/

 

Rozhodně nemusíte být smutní z toho, že Vampýrská akademie končí 6.dílem- Poslední oběť.
Slavná autorka Richlle Mead se rozhodla pokračovat další sérií, která se bude odehrávat ve světě plném vampýrů. 
Rose už sice nebude hlavní hrdinkou, ale autorka slíbila, že se i v této sérii na malou chvíli objeví.
Hlavní postavou by měla být jedna z vedlejších postav VA- alchymistka Sydney. Slyšeli jsme i nějaké fámy, že by se měla zamilovat do některého chlapce z VA. Většina lidí se domnívá, že tím chlapcem bude Adrian.
Můžete se těšit na novou knihu, která v angličtině vyjde o letních prázdninách.
 

Výjimečná

V poslední době mě opravdu zaujala fantasy kniha od Kristin Cashore. Kniha se jmenuje Výjimečná. Je to příběh o mladé dívce, která ne jen se ličí svým vzhledem - jedno oko zelené a druhé modré - ale má také obrovský talent. Talent zabíjet. Myslí si, že je z ní monstrum. Král ji využívá k zabíjení nepohodlných lidí. Po té ale potkává druhého Výjimečného, do kterého se zamiluje a zjistí, že její umění není pouze zabíjení. Jak se to vyvrbí si musíte přečíst. Oprvadu zajímavé čtení, něco jiného než upíři a vlkodlaci. =)

 

 

Knihy

Patříte mezi vášnivé čtenáře?
Já ano!!  Nejraději čtu ale jeden žánr- fantasy. Samozřejmě čtu i jiné, ale tento žánr je mou největší vášní.
Vždy, když se mi do ruky dostane nová kniha, která mě zaujme, nejsem schopná ji odložit. Někdy mě čtení tak pohltí, že dokážu číst třeba několik hodin v kuse. Jako bych byla součástí těch příběhů. Ale pak když jeden po druhém pomalu dočtu, zmocní se mne takový smutek. Loučení s jednotlivými postavami, s kterými jsem se čtením knihy seznámila je opravdu smutné. Proto si musím koupit opět novou knihu abych nepropadla smutku. Stává se to  vám? =) Protože jsem si jistá, že někteří z vás jsou stejně vášnivými čtenáři jako já, chci se s vámi podělit o pár knih z mého života

Ikdyž se říká, že knížky, už se neprodávají, protože dnešní generace se raději dívá na televizi, je ještě spoustu lidí, kteří rádi čtou. A jestli mezi ně patříte, tak vítejte na mýc hstránkách. 

Čtení knih je opravdu úžasný koníček. Na mojí internetové stránce, najdete jak knihy, které patří mezi bestsellery tak knihy, které josu méně známé. Ve složce Antikvariát, můžete také najít knihy na prodej. A samozřejmě nepřehlédněte Online knihy, zde máte několik velice užitečných odkazů. =)

 

 

Očekáváme: Škola noci - Pokušená
P.C.Cast

V březnu 2011 vychází 6.díl velmi napínavého příběhu o Zoey, velmi nadané studentce Školy noci. =)

Zoey a její parta vyhnali zlého démona Kalonu z Tulsy a mohou se tak vrátit do Školy noci. Jenže  Zoey má problémy. Je pořád v zajatá v moci Kalona a zdá se jí o něm pokaždé, když vstoupí do Říše snů. Musí odolávat jeho svádění. Také její kamarádka Stevie Rea musí udělat důležité rozhodnutí. Skrývá tajemství. Opravdu temné tajemství, které ji může zabít a nebo také zachránit.  

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist >

Novinky

The Secret circle

A je to tady... Stejně jako velmi úspěšná řada seriálu Vampire Diaries, přichází na řadu The Secret Circle. Nový seriál plný magie, tajemna, lásky a nenávisti. Seriál o 6 čarodějích, kteří uzavírají magický kruh.  Co se ale stane, když tento kruh uzavřou?? To si samozřejmě nenechte ujít a podívejte se třeba na stránkách www.zkouknito.cz   xD =)

UPÍŘÍ DENÍKY

Smells like teens spirit. 6.díl třetí série Upířích deníků je za námi. Musím říct, že tato série je čím dál tím víc napínavější. Do města se dostávjí duchové. Elena se snaží Stefana zajmout a držet ho v cele. Chvíli to vypadá,že se starý Srefan vrátil, když ji zachránil před pádem z tribuny. Ale není to tak. Vztah mezi Elenou a Damonem se začíná přiostřovat, Elena žárlí, když Damon flirtuje s Rebekou. Rebeka zase flirtuje s Tylerem a chce zničit Caroline život. Jak to všechno dopadne?

 

Další novinky od slavné Richelle Mead

 

 Sukuba 1 - Trápení

 Kniha vypráví o nadpřirozené bytosti- Sukuba. Může se proměnit v kohokoliv bude chtít. Její život ale není, tak úžasný, jak se zdá. Její nesmrtelní přátelé se jí vysmívají. A ona touží po tom si vyjít na rande se slavným Sethem. Je tu však problém, nemůže si vyjít na rande s klukem aniž by mu přitom nevysála duši. Kniha už je v prodeji!!!